Odbierz 10 % RABATU na wszystkie zakupy!

Nie toleruję spamu, dlatego Twój adres e-mail jest bezpieczny.


DROGERIA 

INTERNETOWA LOREM

 Produkty które znajdziesz w sklepie

 Kosmetyki Kolagenowe

 Kosmetyki kolagenowe klasy premium, zarówno pod kątem codziennego dbania o urodę, jak i profilaktyki anti-aging. W kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci zawarty jest kolagen naturalny – białko, które ma kluczowe znaczenie dla zachowania młodego wyglądu. 

 Naturalne Suplementy Diety

Zioła i rośliny obecne są w naszym codziennym życiu od wielu tysięcy lat. Opieramy się na ich walorach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, jak również odkrywamy je coraz bardziej dzięki współczesnym technologiom i nieustannym badaniom. W sklepie znajdziesz suplementy oparte o naturalne składniki.

Perfumy dla kobiet i mężczyzn

Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe, które są sprowadzane z kolebki perfumiarstwa czyli francuskiego Grasse. Zaperfumowanie od 24% do 30%. Drogie akordy zapachowe  powodują, że każdy zapach jest trwały, wyrazisty i będzie ewoluował podczas używania.

MKKolagen

 Środki Czystości 

Idealny dom to czysty, zadbany i pachnący.  Dzięki skutecznym środkom czystości  masz gwarancję, że efekty ich stosowania będą widoczne już po pierwszym użyciu oraz będą utrzymać się przez wiele tygodni. Nie marnujesz czasu na ciągłe porządki, ani nie tracisz pieniędzy na kolejne nieefektywne produkty do czyszczenia łazienek, kuchni czy salonów.


Pielęgnacja ciała 

Ekskluzywną serię kosmetyków do pielęgnacji  zawierającą linię pielęgnacyjną dla mężczyzn, kobiet oraz uniwersalną w przystępnych cenach. ​​​​​​​Naturalne składniki, takie jak wanilia z Tahiti, ekstrakt z oliwek, olejek arganowy, miód czy olej ryżowy świadczą o najwyższej jakości  produktów.​​​​​​​

10

  W sklepie znajdziesz ponad 100 produktów. Klikając w przycisk możesz zobaczyć wszystkie produkty w  standardowych cenach.

Wypełnij formularz i odbierz 10 % RABATU na wszystkie zakupy w sklepie!

WK

Zapraszam do współpracy

Jeżeli zdecydujesz sie na współpracę otrzymasz dostęp do sklepu on-line z produktami najwyższej jakości  w cenach z 30% rabatem. Projekt polega na zapraszaniu do korzystania ze sklepu internetowego, bez sprzedawania produktów bezpośrednio.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​ Model biznesowy oparty jest o zbudowanie stabilnego biznesu skoncentrowanego na trwałych relacjach z Partnerami i Odbiorcami . ​​​​​​​Inwestycja początkowa to wykupienie testera z katalogami i próbkami wybranych produktów, niezbędnych do zapoznania się z ofertą. Inwestycja to jedyne 169,90.
​​​​​​​Otrzymasz też wsparcie liderów i dostęp do szkoleń biznesowych i produktowych, webinarów i grup na Facebooku.

Jeżeli projekt jest dla Ciebie interesujący zapraszam do kontaktu a wyjaśnię wszystko szczegółowo wikakowalczyk@animacja.com.pl

Copyright © 2020 SG ANIMACJA